newsletter | rss | sitemap

O nas

Serdecznie witamy na stronie Portofino – tradycyjnej włoskiej pizzerii na Skoroszach w Ursusie. Zapraszamy Państwa do skosztowania prawdziwej włoskiej kuchni, pełnej smakowitych dań i aromatu ziół. W naszej restauracji odkryją Państwo smaki słonecznej Italii!

Portofino to nie tylko doskonała włoska kuchnia, lecz także miejsce pysznych spotkań, skrawek Włoch w sercu Ursusa. Znajdą tu Państwo niepowtarzalną atmosferę, spokój, szczyptę śródziemnomorskiego luzu, a przede wszystkim smaczne i zdrowe dania tradycyjnej kuchni włoskiej.

Pizzeria Portofino mieści się na nowym, pełnym życia osiedlu Skorosze w Ursusie. Prawdziwie włoski klimat naszej pizzerii tworzy przede wszystkim jedzenie, ale także ciepły wystrój wnętrza. Został on zaprojektowany tak, aby nie tylko cieszyć oko, lecz także zapewnić Państwu wygodę i umilić posiłek. W sezonie wiosenno-letnim zapraszamy Państwa do naszego ogródka w sąsiedztwie fontanny.

Doskonała pizza na miejscu i na wynos, codzienne lunche, specjalnie przygotowane menu dla dzieci, rodzinne posiłki – to wszystko znajdą Państwo w Portofino.

Polecamy również naszą tradycyjną, aromatyczną włoską kawę oraz domowe desery.