Przyjęcia okolicznościowe

Restauracja Portofino

imprezy okolicznościowe

Portofino - niebanalna prostota włoskich smaków na Ursusie.

Restauracja Portofino powstała z naszej pasji do kuchni Włoskiej, ale nie tylko... u Włochów doceniamy ich sposób bycia, spontaniczność, luźniejsze podejście do życia i przede wszystkim gościnność. Staramy się, żeby każdy czuł się u nas jak w domu. U nas skosztujesz różnych specjałów, zaczynając od bruschetty z pomidorami, poprzez różnego rodzaju sery, dojrzewające wędliny, zupy, makarony domowej roboty, krewetki, mule czy też ośmiornicę z grilla. W Portofino zakosztujesz również słynnej włoskiej gościnności, także podczas organizowanego przez nas przyjęcia okolicznościowego. Jesteśmy jedną z najlepszych lokalizacji na warszawskim Ursusie zarówno na imprezę firmową, jak i przyjęcie okolicznościowe dla rodziny – każdą imprezę uświetnimy precyzyjnie dobranym menu, które zaskoczy Twoich Gości niebanalnym aromatem i smakiem.

Imprezy i przyjęcia okolicznościowe – Warszawa, Ursus

Zapraszamy do organizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Restauracja dysponuje dwoma salami - 20 i 25 osób, na życzenie Gości możemy zamknąć sale kreując doskonałe warunki do organizacji kameralnej uroczystości w gronie rodzinny, przyjaciół czy współpracowników. Istnieje również możliwość wynajęcia sali na spotkanie biznesowe, w ramach którego zapewniamy kompleksową obsługę kelnerską z możliwością wyboru dań z menu lunchowego lub standardowego menu restauracji. Dla większych grup możemy połączyć obydwie sale, co umożliwia nam organizację większych uroczystości rodzinnych, takich jak Chrzciny, Roczki, Komunie czy Rocznice Ślubu.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować Dj., muzykę na żywo, animatorów dla dzieci itd. Dla firm istnieje możliwość wypożyczenia multimediów tj. rzutnik, ekran – wszystkiego, co niezbędne do profesjonalnego przeprowadzenia wydarzenia biznesowego, zarówno dla pracowników firmy, jak i kontrahentów z zewnątrz.

Jesteście w dobrych rękach, dopasujemy się do Waszych potrzeb i staniemy na wysokości zadania.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 577 446 121 – Klaudia Zimochocka

Portofino
Ryżowa 48
02-495 Warszawa

Zamówienia na wynos przyjmowane są maksymalnie 30 min przed zamknięciem restauracji.
Pn. - Cz.
12:00 - 22:00
Pt.- Sb.
12:00 - 23:00
Nd.
12:00 - 22:00