Organizacja Komunii Świętej w restauracji. Dlaczego warto?

Restauracja Portofino

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie, które warto uczcić w gronie najbliższej rodziny. Towarzyszące jej przyjęcie nierzadko okazuje się być skomplikowanym pod względem organizacyjnym przedsięwzięciem. Chętnie wybieranym rozwiązaniem jest organizacja komunii w restauracji. Dlaczego warto zdecydować się na organizację przyjęcie w lokalu?

Obiad komunijny w restauracji - zalety

Jak już wspomnieliśmy, możliwość wyboru takiego rozwiązania, jakim jest organizacja komunii w restauracji cieszy się sporym zainteresowaniem. Dlaczego? Bowiem niesie za sobą szereg korzyści.

Najważniejszą z nich jest bez wątpienia duża oszczędność czasu. Rodzice decydujący się na organizację obiadu komunijnego w lokalu restauracyjnym nie muszą martwić się o przygotowanie menu - składającego się z kilku dań i deseru, czasochłonne zakupy, gotowanie i sprzątanie. Ponadto, jak każde przyjęcie, tak również te z okazji pierwszej Komunii Św., wymaga dokładnego przygotowania domu, posprzątania i udekorowania. Tak zaoszczędzony czas rodzice spożytkować mogą w inny sposób, np. w pełni poświęcić się przygotowaniom dziecka do tego niezwykłego dnia.

Organizacja komunii w restauracji umożliwia również swobodne rozmieszczenie gości, bez konieczności zaprzątania sobie głowy problemami związanymi z brakiem miejsca. I o ile zorganizowanie obiadu komunijnego na kilka osób nie przysparza większych kłopotów, tak przygotowanie przyjęcia dla kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu gości może być trudnym wyzwaniem. A co z kosztami?

Wbrew wszelkim opiniom, wydatki związane z organizacją przyjęcia komunijnego w restauracji nie są o wiele wyższe od tych, jakie trzeba ponieść przygotowując obiad w domu - szczególnie w przypadku, kiedy zaproszonych jest dużo gości. Biorąc pod uwagę korzyści, jakie wynikają z organizacji Komunii Świętej w restauracji - jest to bardzo wygodne i atrakcyjne cenowo rozwiązanie. Wybór takiej opcji sprawi, że z pewnością będzie to radosne wydarzenie, świętowane w wyjątkowej atmosferze w gronie najbliższych.

Portofino
Ryżowa 48
02-495 Warszawa


Komunie

Chrzciny

Zamówienia na wynos przyjmowane są maksymalnie 30 min przed zamknięciem restauracji.
Pn. - Cz.
12:00 - 22:00
Pt.- Sb.
12:00 - 23:00
Nd.
12:00 - 21:00