Chrzciny – Ursus

Restauracja Portofino

Sala na chrzciny w Warszawie

Chrzciny to wyjątkowa okazja, którą warto uczcić w miejscu, w którym dobra kuchnia idzie w parze z przyjazną atmosferą i gościnnością. Jednym z takich miejsc w warszawskiej dzielnicy Ursus jest restauracja włoska i pizzeria Portofino, która słynie z tradycyjnej włoskiej kuchni i gościnności. Nasza restauracja dysponuje dwiema salami, w których możemy zorganizować przyjęcia okolicznościowe odpowiednio dla 20 oraz 25 Gości. Dodatkowo oferujemy możliwość połączenia sal i przygotowania przyjęcia dla blisko 50 osób.

Chrzciny – profesjonalna organizacja przyjęcia dla całej rodziny

Wiemy jak trudno jest przygotować przyjęcie okolicznościowe dla rodziny, zwłaszcza kiedy uczestniczą w nim dzieci w różnym wieku. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy nie tylko specjalne menu dla najmłodszych, które przypadnie do gustu nawet największym niejadkom, ale również możliwość zorganizowania animacji i zabaw dla dzieci.

Chrzciny to wyjątkowa okazja, która wymaga wyjątkowej oprawy – nie tylko starannie skomponowanego menu oraz udekorowanej sali, ale przede wszystkim przestrzeni, w której rodzice z dzieckiem mogą czuć się swobodnie i komfortowo. Organizując przyjęcia okolicznościowe z okazji Chrztu dziecka każdorazowo staramy się zapewnić Państwu odpowiednie warunki do przebrania czy też nakarmienia dziecka, jak również przestrzeń, w której Mały Solenizant może odpocząć podczas przyjęcia.

Nasz Menager ds. Organizacji Przyjęć Okolicznościowych pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 790 258 198 – Karolina Puchniewska

Portofino
Ryżowa 48
02-495 Warszawa


Komunie

Chrzciny

Zamówienia na wynos przyjmowane są maksymalnie 30 min przed zamknięciem restauracji.
Pn. - Cz.
12:00 - 22:00
Pt.- Sb.
12:00 - 23:00
Nd.
12:00 - 21:00