Komunie – Ursus

Restauracja Portofino

Restauracja na komunię Warszawa

Pierwsza Komunia to okazja warta uczczenia w gronie najbliższych. Decydując się na organizację przyjęcia okolicznościowego w restauracji Portofino w warszawskiej dzielnicy Ursus nie musisz ograniczać liczby Gości do absolutnego minimum – nasza restauracja dysponuje dwiema salami, które mogą przyjąć odpowiednio 20 oraz 25 Gości. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia obydwu sal i organizacji przyjęcia dla prawie 50 osób, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć praktycznie każde przyjęcie komunijne, gwarantując precyzyjny dobór menu, odpowiedni wystrój sali oraz profesjonalną obsługę kelnerską.

Doskonałe menu, przyjazna obsługa, przytulne wnętrze – Komunia na Ursusie

Zależy nam na zadowoleniu naszych Gości, dlatego do organizacji każdego przyjęcia komunijnego podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy do Twoje dyspozycji pod każdym względem – od pomocy w skomponowaniu menu, przez zapewnienie odpowiedniego wystroju Sali, aż po pomoc w przygotowaniu animacji dla najmłodszych uczestników przyjęcia. Dodatkowo z myślą o najmłodszych proponujemy specjalne menu dla dzieci, które przypadnie do gustu nawet największemu niejadkowi.

Osoby zainteresowane organizacją przyjęcia komunijnego w restauracji na terenie warszawskiej dzielnicy Ursus zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące organizacji przyjęcia i doradzimy w zakresie wyboru menu tak, aby jak najlepiej dopowiadało ono preferencjom kulinarnym zaproszonych gości.

Nasz Menager ds. Organizacji Przyjęć Okolicznościowych pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 790 258 198 – Karolina Puchniewska

Portofino
Ryżowa 48
02-495 Warszawa


Komunie

Chrzciny

Zamówienia na wynos przyjmowane są maksymalnie 30 min przed zamknięciem restauracji.
Pn. - Cz.
12:00 - 22:00
Pt.- Sb.
12:00 - 23:00
Nd.
12:00 - 21:00